Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Aksaray Baro Başkanı’ndan Cumhurbaşkanına destek ziyareti

Aksaray Baro Başkanı’ndan Cumhurbaşkanına destek ziyareti
  • 18.08.2016
  • 2.314 kez okundu

Aksaray Baro Başkanı Av. Beytullah Coşkun, TBB Başkanı ve Baro Başkanları hain darbe girişimine karşı dayanışma kararlılığını göstermek üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti..

Baro Başkanı Av. Beytullah Coşkun, TBB Başkanı ve Baro Başkanları hain darbe girişimine karşı dayanışma kararlılığını göstermek üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek darbe girişimine karşı tek yürek olunduğu mesajı verildi.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga’nın da hazır bulunduğu kabulde, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adalet Bakanı Bozdağ ve TBB Başkanı Feyzioğlu, TBB yönetim kurulu üyeleri ve Baro başkanlarından oluşan heyet üyelerine hitaben konuşma yaptılar.

Aksaray Baro Başkanı Av. Beytullah Coşkun ziyarete ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Devlet´ine, Anayasal düzene ve Türk Milletine karşı FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü tarafından girişilen kalkışma ve halkımızın canına kastedilmesi üzerine, Türkiye Barolar Birliği ve Aksaray Baro Başkanı dâhil 70 Baro Başkanı, FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne karşı Türkiye Cumhuriyeti Devlet´inin yanında olduklarını bildirmek ve destek olmak amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımız ziyaret edilmiştir. 17.08.2016 tarihinde gerçekleşen bu ziyarette Sayın Cumhurbaşkanımıza desteğimiz arz edilmiştir.

Aksaray Barosu olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti´ne karşı FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü veya hangi terör örgütü olursa olsun, Türkiye Cumhuriyeti Devlet´ine karşı girişeceği her türlü eyleme karşı devletimizin ve halkımızın yanında olduğumuzu bildiririz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün dediği gibi “vatan söz konusu ise gerisi teferruattır.”

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ