Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

Aksaray EAH’da Sınav Kaygısı Terapi Eğitimleri başlıyor

Aksaray EAH’da Sınav Kaygısı Terapi Eğitimleri başlıyor
  • 10 Temmuz 2017 - 17:15

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sınav Kaygısı Terapi Eğitimleri başlıyor..

Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Yetişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri, gelecek yıl üniversite sınavına girecek öğrencilerde oluşan endişe ve sınav kaygısını ortadan kaldırmak ve öğrencileri psikolojik olarak sınava hazırlamak için harekete geçtiler.

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzman Dr. Halil Kara, 2018 yılında üniversite sınavına girecek olan öğrencilerde oluşabilecek kaygı ve endişe ortadan kaldırmak için, Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yetişkin, Çocuk ve Ergen Psikiyatristleri olarak ücretsiz “Sınav Kaygısı Terapisi” vereceklerini açıkladı.

Dr. Kara; 2017 yılı LYS sınavı öncesi sınav kaygısı ve endişesi ile psikiyatri polikliniklerine yapılan yoğun müracaatlar nedeniyle gelecek yıl YGS ve LYS sınavına girecek öğrencilere terapi desteği verme kararı aldıklarını ve öğrencilerin Ekim 2017 tarihine kadar başvuru yapabileceklerini duyurdu.

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Kara; “Sınav Kaygısı Terapisi” için başvurularımız başlamıştır. 2018 yılında YGS ve LYS sınavına girecek olan öğrencilerimizin başvurularını Ekim ayına kadar kabul edeceğiz. Başvuru yapan öğrencilerimize, AEAH Yetişkin Psikiyatristi Uzm. Dr. Semanur Türkoğlu Dikmen, Psikolog Harun Kılıç ve Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzm.Dr. Halil Kara olarak öğrencilerimize ek hiçbir ücret almadan sosyal güvenceleri üzerinden yardımcı olacağız. Sınav tarihi yaklaştıkça terapinin başarı şansı azalmaktadır. Bu nedenle öğrencilerimizin kontenjan dolmadan müracaat etmelerinde fayda vardır. Müracaatlar bizzat, AEAH Yetişkin Psikiyatristi Uzm. Dr. Semanur Dikmen, Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzm. Dr. Halil Kara ve Uzm. PsikologHarun Kılıç’a yapılacaktır” dedi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ