Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Aksaray standları Automechanika Fuarı’na renk kattı

Aksaray standları Automechanika Fuarı’na renk kattı
  • 11.04.2016
  • 1.427 kez okundu

Türkiye’nin lider otomotiv endüstrisi fuarı olan Automechanika İstanbul, 10’uncu kez sektörün nabzını tuttu..

Otomotiv sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde 7-10 Nisan 2016 tarihleri arasında kapılarını açarak, , 2001 yılından itibaren iki yılda bir gerçekleşen Türkiye’nin lider otomotiv endüstrisi fuarı , sektörün yoğun ilgi ve talebi neticesinde 2013 yılı itibari ile her yıl düzenlenmeye başlandı ve her defasında kendi rekorunu kırarak başarı çıtasını sürekli yükseltti.

İstanbul Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen Automechanika 2016 Fuarına Aksaraylı firmalar ve firma temsilcileri yoğun ilgi gösterdi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının sektörde faaliyet gösteren üyeleri STAR DEPO, MOTAYSAN, ve BEŞEL BİJON Automechanika 2016 fuarına kurdukları stantlar ile renk kattı.

Aksaraylıların fuara katılım göstererek yer almasının Aksaray adına son derece olumlu bulduklarını dile getiren ATSO Üyeleri fuara katılım sağlamalarından dolayı ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş yaptığı açıklama da; “İnovasyon ve yeni iş bağlantıları dolu dolu geçen bir fuara üyelerimiz ile katılım gösterdik. Ayrıca Fuarda stant açarak ürünlerini tanıtan Aksaraylı Star Depo, Motaysan, , Beşel Bijon ve firmalarımızı da tebrik ediyoruz.

AUTOMECHANİKA fuarının diğer bir önemi ise Avrupa’nın 1 numaralı OEM ve satış sonrası etkinliğidir. Bölgedeki tüm otomotiv üretim ve onarım profesyonellerini bir araya getirirken aynı zamanda da KOBİ’lere pazara giriş imkânı sağlamaktadır.

AUTOMECHANİKA İstanbul fuarında üyelerimiz Türkiye’den üreticilerin tüm ürün yelpazesini ve yeniliklerini görebildikleri gibi Türkiye ve bölgesel pazarlarda faaliyetlerini arttırmak isteyen uluslararası katılımcılara ait geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi ile de karşılaşma imkânı buldular.

Avrupa’da, Asya’da ya da Amerika’da olsun, AUTOMECHANİKA uluslararası otomotiv profesyonellerine ideal ticaret ve bilgi platformu sunabilmeyi amaçlarken, bizlerde Odamız üyelerini en iyi şekilde fuarlardan yararlanmalarını sağlamaktayız” şeklinde konuştu..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ