Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

Aksaray Ticaret Borsası’ndan Başkan Yazgı’ya teşekkür

Aksaray Ticaret Borsası’ndan Başkan Yazgı’ya teşekkür
  • 26.06.2016
  • 1.345 kez okundu

Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezinde 2016 hububat sezonunun açılışının ardından Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın Talimatları ile 4000 metre asfalt atıldı..

Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret İhtisas Merkezi, bir çok sektörden oluşarak şehrin yükünü sırtlıyor. Merkezde, başta hububatçılar olmak üzere gübreciler, yemciler, yağmurlama borusu ve su sistemleri satan esnaflarımız, tarım ilacı bayileri, nalburiye ve hırdavatçılar, eleme tesisleri, tohumcular ve değirmencilerden oluşuyor.

Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezinde bir basın açıklaması yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök şu ifadelere yer verdi.

“İlk önce Aksaray Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı’ ya inşaatımızın başlangıcından bitim aşamasına kadar alt yapısı ve asfaltı ile ve manevi destekleri ile bizlerin yanında olmasından dolayı Kendisine teşekkürlerimizi ve minnettarlığımızı bildirmek amacı ile bu basın toplantısını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Belediye Başkanımıza, ben Aksaray Ticaret Borsası Yönetim Kurulu adına, üyelerim adına, ve Aksaray Tarım Ticaret Merkezi esnafları adına çok teşekkür ediyorum. Kendisinden biz razıyız Allahtan ondan razı olsun. Hakikaten Aksaray’ın ve bölgenin en büyük Tarım Ticaret Merkezi’nde yapılması gereken bir iş vardı bu işi de Sayın Belediye Başkanımız “ Bu İş Bizim İşimiz” diyerek katkı sağladı. Aksaray Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı başta olmak üzere, ekibine, fen ve asfalt şantiyesinde hizmet veren personelinin tamamını kutluyor ve tebrik ediyorum. Aksaray Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezi 21 Blok 164 dükkandan oluşuyor. Burada bir çok sektör aynı anda ticaret gerçekleştirmektedir. Biz bu manada şehrin hakikaten önemli, yükünü de almış bulunuyoruz. Şu an itibari ile Tarım Ticaret Merkezi’nde hububatçı arkadaşlarımız faaliyetlerine devam etmekteler. Diğer sektörlerde yavaş yavaş taşınarak bu ay sonu itibari ile tam anlamı ile amacına uygun hale gelecektir. Önümüzdeki ay içerisinde de kapsamlı bir açılış ile Tarım Ticaret Merkezimizi taçlandırmış olacağız” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ