Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Aksaray Ülkü Ocakları’nda Ankara hazırlığı

Aksaray Ülkü Ocakları’nda Ankara hazırlığı
  • 23.11.2017
  • 893 kez okundu

Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanlığı hafta sonu Ankara’da yapılacak olan Gençlik Kurultayı’na hazırlanıyor..

Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanlığı hafta sonu Ankara’da yapılacak olan Gençlik Kurultayı’na hazırlanıyor. Hafta sonu yapılacak olan Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Kurultayı tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da da heyecana neden oldu.

Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanlığı hafta sonu Ankara’da yapılacak kurultay için hazırlıklarına başladı. Başta Ortaöğretim birimi olmak üzere Üniversite ve tüm birimlerini harekete geçiren Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanlığı yoğun katılımı hedefliyor. Binlerce Ülkücü gencin katılacağı kurultay öncesi açıklamalar yapıldı.

Birçok il başkanı gibi açıklama ile davet yapan Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanı , “Türk gençliği vatan ve millet sevgisi başta olmak üzere memleket meselesi uğruna kurultaylarda söz sahibi olmuştur. Her ilden her yöreden Türk gençleri birliğini ve beraberliğini kurultaylarda göstermiştir. Bir kez daha kurultay yapacağımızın mutluluğunu gençlerimizle birlikte yaşıyoruz. Aksaray gençliğinin de söz sahibi olması açısından yapılacak kurultayımıza bekliyoruz. Vatan millet sevgisi başta olmak üzere Türk olmanın gururunu yaşayan tüm gençlerimizi Başbuğ Alparslan Türkeş Gençlik Kurultayı’na davet ediyorum” diye konuştu.

Kurultayın genel merkez kararı ile 26 Kasım 2017 tarihinde Ankara’da yapılmasına karar verildi. Ülkü Ocakları Aksaray İl Başkanlığı ise Başbuğ Alparslan Türkeş Kurultayı’na pazar günü sabah saatlerinde gitme kararı aldı.

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ