Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,75 / Satış: 5,78
€ EURO → Alış: 6,34 / Satış: 6,36

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi alım ilanı
  • 10.02.2017
  • 2.509 kez okundu

Aksaray Üniversitesi çeşitli branşlarda öğretim üyesi alımı yapacağını duyurdu..

Aksaray Üniversitesi çeşitli branşlarda yapacağını duyurdu.

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğü’nden yapılan açıklamada:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda birim ve unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adayların, Üniversitemiz web sayfası (www.aksaray.edu.tr) Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan “Aksaray Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi”nde belirtilen asgari kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayanların başvuruları işleme konulmayacaktır.

Adaylar üniversitemiz personel daire başkanlığı web sayfası Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan “Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine” göre düzenleyecekleri profesör kadrosu için 6, doçent kadroları için 4 takım dosyayı ikişer vesikalık resim ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadroları için ise 4 takım dosyayı ilan edilen birimlere imzalı bir dilekçe ve iki adet resimle birlikte ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde mesai saatlerinde teslim edeceklerdir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BİRİMİ BÖLÜMÜ ANABİLİM DALI UNVANI ADETİ AÇIKLAMA
Eğitim Fakültesi Özel Eğitim

Bölümü

Zihin Engelliler

Eğitimi ABD.

Yrd.Doç. 1 Lisansüstü çalışmalarını Özel Eğitim alanında yapmış olmak ve Otizmli bireylerin sosyal iletişim becerileri üzerine çalışmış olmak.
Fen Edebiyat

Fakültesi

Matematik

Bölümü

Analiz ve Fonksiyonlar

ABD

Yrd.Doç. 1 B-konveks fonksiyonlar üzerinde çalışmaları olmak
İktisadi ve İdari

Bililer Fakültesi

Maliye Bölümü Mali İktisat ABD. Doç. 1 Doçentliğini İstatistik alanında almış olmak, Lineer ve Yarı Parametrik Lineer Modeller konusunda çalışmaları olmak.
İşletme Bölümü Üretim Yönetim ve

Pazarlama ABD.

Yrd.Doç. 1 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Alanında Doktora yapmış olmak, İşgücü Piyasaları ve Sosyal Girişimler üzerine çalışmaları olmak.
İletişim Fakültesi Gazetecilik

Bölümü

Genel Gazetecilik ABD. Yrd.Doç. 1 Gazetecilik bölümü mezunu olup alanında yükseklisans ve doktora yapmış olmak, izleyici araştırmaları ve medya etiği üzerine çalışmalar yapmış olmak
Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri

Bölümü

Genel Cerrahi ABD. Prof. 1 Kasık fıtıklarında greftlerin sinir iletimi üzerine etkisi konusunda çalışmalar yapmış olmak

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ