Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Aksaray’ın ve Türkiye’nin meselelerini değerlendirdiler

Aksaray’ın ve Türkiye’nin meselelerini değerlendirdiler
  • 09.02.2016
  • 1.337 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Başkanlığında ilçe ve belde belediye başkanlarıyla her ay düzenli şekilde yapılmakta olan istişare toplantısı bu kez Kılıçaslan parkı kültür Kafe’de gerçekleştirildi..

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ev sahipliğinde Kılıçaslan parkı kültür Kafe’de düzenlenen istişare toplantısına Ak Parti Grup Başkan Vekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz, Ak Parti Milletvekilleri Mustafa Serdengeçti, Cengiz Aydoğdu, Ak parti İl Başkanı Abdülkadir Karatay, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile diğer ilçe ve belde belediye başkanları katıldı.

Toplantıda Ak Parti Grup Başkan Vekili İnceöz ve Milletvekilleri başta Aksaray’ın meseleleri olmak üzere Türkiye’nin meseleleri ve içinde bulunduğu dönemi değerlendirdiler.

Belediye Başkanları ise kendi bölgelerinde yaptıkları hizmetleri anlatarak hem yerelde hem de genelde yapılacak çalışmalara ellerinden geldiğince katkı sağlamaya çalışacaklarını kaydettiler.

Toplantıya ev sahipliği yapan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise bu tür toplantıların hem başkanlar arasında birlik, beraberlik ve dayanışmayı, hem de hizmette verimliliği arttırdığını söyledi..

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ