Aksaray Haberleri

Aksaraylı doktor koronavirüsten hayatını kaybetti | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Aksaraylı doktor koronavirüsten hayatını kaybetti

Aksaraylı doktor koronavirüsten hayatını kaybetti
  • 02 Ocak 2021

Aksaraylı Uzman Doktor Kemal Aslan, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Aksaray’ın Saratlı Kasabası Cumhuriyet (Delihebil) Köyü’nden hemşehrimiz Uzman Doktor Kemal Aslan koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Mersin’de özel bir hastanede çalışan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Doktor Kemal Aslan, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Uzm. Dr. Kemal ASLAN

İlk, orta ve lise eğitimini Adana’da tamamladı. 1992 yılında Çukurova Ünv. Tıp Fakültesinden mezun oldu. 1992 – 1998 yılları arasında Erzincan Refahiye Akarsu Sağlık Ocağında ve Adana Saimbeyli Merkez Sağlık Ocağında Hükümet tabibi olarak görev yaptı.

1998- 2002 yıllarında Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon uzmanlık eğitimimi tamamladı. 2002- 2006 yılları arasında Kilis Devlet Hastanesinde, 2006-2010 yılları arasında Konya Numune Hastanesinde, 2010-2011 yılları arasında Mersin Devlet Hastanesinde Anestezi ve Reanimasyon uzmanı olarak görev yaptı.

2011 yılından beri Özel Mersin Yenişehir hastanesinde görev yapmaktadır. Ayrıca Özel Yenişehir Hastanesi Ameliyathane ve Yoğun bakım sorumlu hekimidir. Evli ve üç çocuk sahibidir. Ayrıca Algoloji (ağrı) konusu ilgi alanlarıdır. Bölgesel (Epidural,Spinal) anestezi, kanser ağrısı, kronik ağrı kontrolü, mekanik bel ağrıları özel ilgi alanlarıdır..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ