Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,75

Aksaraylı kadınlar için online başvuru sistemi açıldı

Aksaraylı kadınlar için online başvuru sistemi açıldı
  • 12.06.2020
  • 2.775 kez okundu

AK Parti Aksaray İl ve İlçe Kadın Kollarında görev almak isteyen Aksaraylı kadınlar için online başvuru sistemi açıldı.

AK Parti Aksaray İl Teşkilatında devam eden kongre süreci ile birlikte tüm kademelerde çalışmalar hızlandı. Bu kapsamda AK Parti Aksaray İl Kadın Kolları, yönetimlerde aktif görev almak isteyen Aksaraylı kadınlar için online başvuru sistemi açtı.

AK Parti ailesinde görev almak isteyen herkese kapılarının sonuna kadar açık olduğunu vurgulayan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, isteyen her kadının AK Parti Kadın Kollarında görev alabileceğini belirterek, “Siyaset yapmak isteyen, bizimle birlikte çalışmak isteyen, vatanı, milleti, davası için çalışmak isteyen herkese kapımız sonuna kadar açık. Kadın Kolları teşkilatımızda görev almak isteyen hanım kardeşlerimiz, http://kongre.akkadin.org.tr sitemizden başvurularını yapabilirler. Online başvurunun yanı sıra İl ve İlçe Teşkilat binalarımıza giderek de görev almak istediklerini yazılı olarak beyan edebilirler. Bunun neticesinde Genel Merkezimizde yapılacak değerlendirme ve mülakattan sonra uygun olan arkadaşlarımız hem yönetimlerimizde hem de diğer kademelerimizde görev alabileceklerdir. Bugüne kadar partimize emek vermiş ve yola devam etmek isteyen arkadaşlarımızla, enerjisi yüksek, çalışmalarıyla davamıza katma değer üretebilecek herkese kapımız açık. Ancak bir taraftan yenilenme sürecine de gitmemiz gerekiyor” diye konuştu.

Herkese ulaşmayı hedeflediklerini ifade eden Polat, “Bu sitemizle geniş başvurular almak ve her kadınımıza ulaşmayı hedefliyoruz. Partimize üye olan olmayan herkesin başvurmasını istiyoruz. Tüm il ve ilçelerde parti üyelerinin kadın teşkilatlarında görev almak için başvurabilecekler. Üye olmayanlar ise il ve ilçelerde parti binalarımıza giderek üyelik başvurusunda bulunabilir.”

AK Parti Kadın Kolları yönetiminde bulunmak isteyen adaylarda aranan şartları sıralayan Polat, “Partimizin temel ilkelerini biliyor olmaları çok önemli. Bunun dışında bir dava ruhunun olmasına önem veriyoruz. Kendi birikimlerini partimize aktarmaları, yönetimde aktif şekilde rol almaları, çalışkanlık, disiplin çok önemli” dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ