Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,78 / Satış: 7,81
€ EURO → Alış: 9,32 / Satış: 9,36

Altınsoy: Biz bize yeteriz Türkiyem!

Altınsoy: Biz bize yeteriz Türkiyem!
  • 01 Nisan 2020

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyası ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan , “Gün birlik olma günü, gün beraber Türkiye olma vaktidir” dedi.

Türkiye’nin, koronavirüs salgınına karşı en başından itibaren örnek bir mücadele sergilediğine değinen İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Sağlık tedbirlerinin yanında aldığı güçlü ekonomik yardım ve destek paketleriyle tam bir sosyal devlet anlayışı ortaya koymaktadır. Ülkesine ve milletine daima güvenen, her sorunun çözümünü, şehitlerimizin aziz kanlarıyla sulanmış bu topraklarda ve milletimizin bağrında arayan Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ bağış kampanyası aslında bu çalışmaların yanında milli bir dayanışma ruhunu ortaya koymaktadır.”

Mağdur olan dar gelirli vatandaşlara ilave destek sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya tüm Aksaray halkını imkanları çerçevesinde destek olmaya çağıran Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aksaray halkı her zaman devletinin yanında olmuştur. Tüm siyasi partilerin, iş dünyamızın, halkımızın ve hayırda yarışan dostlarımızın da bu zor zamanda da devletinin yanında olacağına yürekten inanıyorum. AK Parti Aksaray İl Teşkilatları olarak bizler de kampanyaya en güçlü desteği sunacağız. Milletvekillerimizden, sandık kurul üyelerimize bir bütün olan teşkilatlarımız başta olmak üzere, her görüşten ve düşünceden ülkesini seven, milletiyle dayanışma içinde olan herkesi bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum” dedi.

Salihler şehri Aksaray’ın, yardımlaşmanın en güzel örneklerini yine göstereceğine inandığını belirten Başkan Altınsoy, Türkiye’nin bu mücadeleden de güçlenerek çıkacağını ifade ederek, “Milletçe nice badirelere göğüs gerdik. Şimdi de el ele, gönül gönüle vererek Allah’ın izniyle bu zorluğu da başarıyla aşacağız” diye konuştu..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ