Aksaray Haberleri

Altınsoy: Milletin meclisi millet için var! | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,96 / Satış: 8,99

Altınsoy: Milletin meclisi millet için var!

Altınsoy: Milletin meclisi millet için var!
  • 02 Ekim 2018

’nin 27. dönem 2. yasama yılının hayırlı olmasını dileyen , yeni dönemde önemli kararların alınacağı TBMM’nin millet için var olduğunu kaydetti.

AK Parti olarak 2002 yılından bu yana TBMM’de ülkenin ve milletin önünde engel teşkil eden dağ gibi sorunları çözdüklerini belirten Başkan Altınsoy, “AK Parti olarak yasal düzenlemelerle milletimizin huzur ve refahına dönük birçok hamleyi hayata geçirdik. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götürmek için aldığımız önemli kararların yanı sıra milletimizin güvenliği ve devletimizin bekasına dönük saldırılara karşı da başta sınır ötesi operasyon kararları olmak üzere birçok tedbir içeren düzenlemelere imza attık.

Çalışan, yatırım yapan, üreten, istihdam oluşturan herkesin önünü açmak için ihtiyaç duyulan her adımı atmaktan vaz geçmedik. Gazi Meclis’imizde milletvekillerimiz, yeni yasama yılında da yapılması gerekenleri milletimizden aldığı yetki çerçevesinde yapmaya devam edeceğine inancımız tamdır. Başta ekonomi alanındaki düzenlemeler, terörle mücadele, sınır ötesi askeri operasyonlar olmak üzere birçok konuda önemli kararların arifesindeyiz. Milletvekillerimizin yetkilerini, devletimizin bekası ve ali menfaatleri doğrultusunda kullanacağından yana hiç şüphemiz yoktur” dedi.

Türkiye’nin kendisine yönelik her türlü saldırıyı bertaraf edecek güce ve kudrete Allah’ın izniyle sahip olduğunu vurgulayan Altınsoy, “İnşallah bugüne kadar nasıl saldırıların üstesinden geldiysek bugün yaşadığımız bu ağır sancıları da birliğimiz ve vereceğimiz mücadelelerle başımızdan savmasını bileceğiz.

Artık dünya bilmelidir ki Genelbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’nın ifade ettiği gibi, ‘Dünya 5’ten büyüktür’. Türkiye’nin, kökleri maziye dayanan güçlü bir devlet geleneğine sahip, medeniyeti sağlam temeller üzerine kurulmuş bir ülke olduğunu herkes bilmelidir. Bugüne kadar bütün zorlukların üstesinden gelip hepsini geride bıraktık. AK Parti teşkilatları olarak inşallah yeni dönemde de aynı kararlılıkla ve cesaretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ