Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

‘Annemin Türküsü’ adlı tiyatro büyük ilgi gördü

‘Annemin Türküsü’ adlı tiyatro büyük ilgi gördü
  • 27.11.2017
  • 1.156 kez okundu

Şilan Avcı’nın yazdığı, Nazlı Çığa’nın oynadığı, Ali Yaylı’nın yönettiği ve teknikerliğini Soner Türker’in yaptığı ‘Annemin Türküsü’ adlı tiyatro oyunu Aksaray Belediyesinin katkılarıyla Aksaray Kültür Merkezinde sahnelendi..

Şilan Avcı’nın yazdığı, Nazlı Çığa’nın oynadığı, Ali Yaylı’nın yönettiği ve teknikerliğini Soner Türker’in yaptığı ‘’ adlı Aksaray Belediyesinin katkılarıyla Aksaray Kültür Merkezinde sahnelendi.

Tiyatro Programına, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, eşi Hasibe Yazgı, Başkan Yardımcıları, Meslek Odalarının Başkanları, STK Temsilcileri ve çok sayıda tiyatro sever katıldı

‘Annemin Türküsü’ adlı tiyatro gösterisinde izleyicilere hayatın sıkıntıları, zorlukları karşısında dik durabilme ve inanmış bir kadının neler yapabileceği, neleri başarabileceğini teması işlendi.

Oyunda bir annenin, bir kadının yaşamı boyunca çektiği çilelerin tek perdeye sığdırılmış halidir ‘Annemin Türküsü’. Hayatın her türlü darbesini göğüsleyen, toplumun fiziksel ve psikolojik baskısına boyun eğmeyen fiziksel görünüşü hariç hiçbir şeyinden ödün vermeyen ve asla vazgeçmeyen Kader’in, Yıldız Mutlu oluşunu anlatan ‘Annemin Türküsü’ tiyatro gösterisi katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izlendi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı gösteri sonrası oyuncu Nazlı Çığa’ya ve tiyatro ekibine teşekkür ederek, günün anısına bir buket çiçek ve tablo hediye etti..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ