Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,50 / Satış: 6,52

ASÜ bayramlaşma ile mesaiye başladı

ASÜ bayramlaşma ile mesaiye başladı
  • 07.09.2017
  • 901 kez okundu

Paylaşma ve yardımlaşmanın doruk noktada yaşandığı özel günlerden olan Kurban Bayramı için ASÜ Sosyal Tesislerinde bayramlaşma programı düzenlendi.

Paylaşma ve yardımlaşmanın doruk noktada yaşandığı özel günlerden olan için ASÜ Sosyal Tesislerinde bayramlaşma programı düzenlendi.

ASÜ üst yönetimi ile birlikte akademik ve idari personeli kapıda karşılayarak bayramlaşan Prof. Dr. ŞAHİN,”Kardeşliğin, fedakârlığın ve yakınlaşmanın vesilesi olan Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Kurban Bayramı; uzakta olanların gönüllerinin alındığı, dargınlıkların ortadan kalktığı, toplumsal ve bireysel muhasebenin yaşandığı anlardandır.” dedi.

Yeni, faydalı, sürdürülebilir değişimlerin gayreti içinde olduklarını, bunun için yavaş yavaş acele davrandıklarını, sağlam adım attıklarını hatırlatan Rektör ŞAHİN, ”Yeni bir eğitim-öğretim yılının arefesindeyiz, samimi gayretler neticesinde ortaya çıkan güzellikler; idari, akademik ve Üniversite üst yönetiminin dayanışması ve aile gibi yol yürümesinden kaynaklanmaktadır, bu nedenle emeği olan herkese teşekkür ediyoruz.” dedi.

Bayramlaşma programında Üniversite üst yönetiminden Rektör Yardımcıları; Prof. Dr. Ayhan ÖZÇİFÇİ, Prof. Dr. Hacı Murat YILMAZ ve Genel Sekreter Bayram Ali YAVAŞ da bulundular. Program, öğle yemeği ikramı ile sona erdi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ