Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

ASÜ-İŞKUR iş birliği devam edecek

ASÜ-İŞKUR iş birliği devam edecek
  • 08.05.2019
  • 1.280 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, öğrencilerin en iyi eğitimi almasının yanı sıra, mezuniyet sonrası kariyer planlarına da imkânlar çerçevesinde destek olmaya çalıştıklarını söyledi.

Rektör Şahin, Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü Mahmut Akkuş’a nezaket ziyaretinde bulundu. ASÜ ve İŞKUR’un sık aralıklarla öğrencilerin kariyer planlarına yönelik çalışmalar yaptıklarını ifade eden Prof. Şahin, “İŞKUR önemli paydaşlarımız arasında. Sayın Müdürümüz ve ekibi, belirlenen takvim kapsamında öğrencilerimizle bir araya geliyor, onları uzmanlarla buluşturuyor, sektörleri tanıtıyor ve öne çıkan alanları paylaşıyor. Bunların yanı sıra kurumun çalışmaları ve imkânları hakkında da bilgiler veriliyor. İŞKUR’la ortaklaşa şekilde çalışmalarımız sürecek” dedi. İŞKUR Müdürü Mahmut Akkuş da Rektör Şahin’e ziyaretleri münasebetiyle teşekkür etti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan Özçifçi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nafiz Tok ve Teknik Bilimler MYO Öğretim Görevlisi Muhammet Gümüşsoy da, ziyarette Şahin’e eşlik etti..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ