Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

ASÜ Mühendislik Fakültesi ekip çalışmasıda

ASÜ Mühendislik Fakültesi ekip çalışmasıda
  • 22 Haziran 2017 - 18:57

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, “Aynı gemideyiz” ruhuyla hareket etmenin, başarı için çok önemli olduğunu söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, “Aynı gemideyiz” ruhuyla hareket etmenin, başarı için çok önemli olduğunu söyledi.

Mühendislik Fakültesi’nde düzenlenen Akademik Kurul Toplantısına katılan ASÜ Rektörü, samimi gayret ve heyecanı büyüterek çalıştıklarını ifade etti. Hiçbir çalışmanın tek başına yapılamayacağını, ekip çalışması neticesinde güzel işlerin meydana çıktığını belirten Prof. Şahin, “Bugüne kadar sonuçlandırdığımız işleri ve planladığımız çalışmaları, ziyaretlerimizde çalışma arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. Bu ziyaretler aynı zamanda sorunların paylaşılması, çözüm önerilerinin tartışılması açısından önem arz ediyor.” dedi. Mühendislik Fakültesi’nin ASÜ’nün önemli bir parçası olduğunu, bulunduğu yerden daha ileri noktalara varabilecek kapasiteyi taşıdığını dile getiren Şahin, “Kurum kültürü en oturmuş fakültelerimizden birisi Mühendislik Fakültesi’dir. Bunda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz, Prof. Dr. Ayhan Özçifçi ve akademisyenlerin katıldığı toplantı; Dekan Prof. Dr. Semih Ekercin’in Fakülteye dair bilgileri heyete aktarmasıyla sona erdi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ