Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

ASÜ Rektörlük ve İİBF ek bina inşaatları bitmek üzere

ASÜ Rektörlük ve İİBF ek bina inşaatları bitmek üzere
  • 25.07.2016
  • 1.941 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüsteki inşaat çalışmalarının sorunsuz şekilde devam ettiğini söyledi..

Rektörlük Binası ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Ek Binası inşaatlarını gezen Prof. Şahin, her iki binanın da tamamlanma aşamasına geldiğini belirtti. Tüm inşaat çalışmalarını hiçbir aksaklığa mahal vermeyecek şekilde takip ettiklerini ve çalışmaların sorunsuz şekilde sürdüğünü kaydeden ASÜ Rektörü, “Toplam 15 bin metrekare büyüklüğe sahip olan Rektörlük Binamız, idari birimlerimizin çalışmalarını rahatlatacak özelliklere sahip. Yine 5 bin 500 metrekarelik İİBF Ek Binamız da fakültenin ihtiyaçlarına yönelik hizmet verecek donatılarla inşa ediliyor. Her iki bina da tamamlanma aşamasına geldi. İnşallah kısa zaman sonra bu binaları teslim alacağız ve tefrişat işlemlerinin ardından taşınma işlemleri gerçekleştirilecek” dedi.

Gezisi sırasında Rektör Şahin’e Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz, Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş ve Yapı İşleri Teknik Daire Başkanlığı Mimarı Mustafa Şafak da eşlik etti..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ