Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

ATSO başkanlarından Ramazan ayı mesajı

ATSO başkanlarından Ramazan ayı mesajı
  • 14.05.2018
  • 1.031 kez okundu

Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin içinde bulunduğumuz hafta içerisinde başlayacak olan dolayısıyla mesaj yayınladı.

ATSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÖKTAŞ “ HOŞGELDİN ON BİR AYIN SULTANI”

Ramazan ayının içerisinde rahmet ve bereket sonunda ise cehennemden kurtuluş olduğunu belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yayınlamış olduğu mesajında; “Mübarek üç aylarımızın sonuncusu olan Ramazan Ayımızı idrak edeceğimiz bu günlerde yüce Allah’tan Ülkeme, Milletime ve şehrime rahmet ve bereket diliyorum. Bu ay, mübarek bir aydır. İçinde bin aydan daha hayırlı olan bir gecenin bulunduğu bir aydır. İşte bu mübarek ayda dualarımız, içinde bulunduğumuz dönemde ülkemiz üzerinden oynanmaya kalkan ekonomik oyunların bozulmasını plan yapan ve bu ülkeyi ayırmaya kalkan içerideki ve dışarıdaki güçlerin planlarının tersine çıkmasıdır.

Türkiye Cumhuriyeti, tarihi boyunca yüzlerce kez parçalanmaya çalışılmışsa da içinde iman aşkı olan milletimizin karşında başarıya ulaşamamıştır. Bu millet 15 Temmuz’da tarihindeki en büyük ihanete bile boyun eğmemiş 249 kahraman vatandaşımızın şehitlik makamına ulaşan şehadeti ile darbe girişimini bile püskürtmüştür. Ne mutlu ki bize böyle bir millete sahip bir ülkenin vatandaşıyız. Bu anlamda kahramanlarla dolu ülkemin her bir vatandaşının Ramazan ayını kutluyor tüm Müslüman alemine hayırlar getirmesini diliyorum” Dedi.

ATSO MECLİS BAŞKANI TEKİN “DUALAR KUDÜS VE ZULÜM ALTINDAKİ KARDEŞLERİMİZLE”

Mübarek üç ayların sonuncusu Ramazan Ayı boyunca duaların Amerika ve İsrail baskıları altında kalan Kudüs ve zulüm altındaki Müslüman kardeşlerimizle olduğunu belirten Meclis Başkanı Fatih Tekin’de yayınlamış olduğu mesajında; “ Bizler inancımız, vatanımız, bağımsızlığımız ve ezanımız gibi mukaddes bildiğimiz değerler uğruna canı pahasına mücadele eden bir neslin torunları olarak bu mübarek Ramazan ayında da zulüm karşısında yaşamaya çalışan kardeşlerimiz için mücadele edecek ve ellerimizi onlar için semaya açacağız. 11 ayın sultanı Ramazan ayında inancımızın ve kültürümüzün güzel örneklerini gösterip, ülkemizin huzur, refah ve mutluluğuna katkı sağlama kararlılığımızı yenilemeliyiz. Bu ayda kazandığımız bütün güzel hasretlerimizi, yaşadığımız birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik havasını Ramazan ayından sonra da sürdürebilmeli, bugünümüzü ve yarınımızı daima mutlu kılmak için, bir çaba içerisinde olmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerimizle tüm şehrimizin, milletimizin, ülkemizin ve tüm Müslüman kardeşlerimizin ramazan ayını kutluyor, Allah’tan rahmet mağfiret ve bereketini diliyoruz ”Dedi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ