Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,03 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

ATSO Eylül ayı meclis toplantısı gerçekleşti

ATSO Eylül ayı meclis toplantısı gerçekleşti
  • 02.10.2016
  • 1.325 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olağan Eylül ayı meclis toplantısı Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Meslek Komiteleri, Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Kurullarının katılımı ile gerçekleşti..

Yoğun katılımın olduğu meclis toplantısında Aksaray’a yönelik ATSO üyelerinden gelen sorular ilimiz Valisi Aykut Pekmez’e aktarılırken, sorunların çözümü noktasında birlikte hareket edilmesi noktasında görüş birliği çıktı.

Programın açılış konuşmasını yapan ATSO Meclis Başkanı Fatih Tekin, İlimiz Valisi Aykut Pekmez’e katılımından dolayı teşekkür ederken, organ üyelikleri bulunan katılımcılara da göstermiş oldukları ilgiden dolayı şükranlarını sundu.

Meclis Başkanı Fatih Tekin’in konuşmasından sonra söz alan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş ise yaptığı konuşma da; “ Bu hafta toplantımızın ortak organ toplantısı olarak yapılmasına karar verilmesi ile birlikte personellerimiz 4000 bin üyemizden yaklaşık olarak 700 tanesi ile birebir görüşerek ilimiz sorunları hakkında bilgi almışlardır.

Genel olarak trafik sıkıntısı bulunan ilimizde aynı zaman da atıl binalarında kötü amaçlı olarak kullanılması, Organize Sanayi Bölgesinde ki eksiklikler ağırlıklı olarak üyelerimizden gelen şikâyetlerdir. Bu şikâyetlerin hemen hemen tamamına yakını birlikte hareket edilerek çözüme kavuşturulacak sorunlardır.

Valiliğimiz, Belediyemiz, Emniyetimiz bu noktada ilimizin sıkıntılarına çözüm olacak kurumların başında gelmektedir. Sayın valimiz bu noktada bugün bizleri yalnız bırakmayarak davetimizi kırmayarak toplantımıza katıldı ve bizler de sorunlarımızı iletme imkânı bulduk. Kendisine Aksaray’ın en büyük Sivil Toplum Kuruluşu ve Büyüyen ve Gelişen Aksaray’ın sanayideki Öncü Kuruluşu Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri adına teşekkür ediyorum” Dedi.

ATSO Meclis, Yönetim ve Organ üyeleri ile olmaktan mutlu olduğunu belirten Aksaray Valisi Aykut Pekmez ise Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın üyeleri tarafından ilimizde görülen sıkıntıları ele alacağız. Tabi ki valilik olarak ilimize en iyi katkıyı sağlamak için çalışmalar yapacağız. Aksaray’da yaklaşık 4 aydır görev yapıyorum. Göreve geldiğimizde kendi çalışma trafiğimizi hazırlamıştık fakat mağlum süreç biraz bu çalışmalarımızda gecikmelere neden oldu ama ilimizle ilgili çalışmalara hızla devam etmeye başlıyoruz” Dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ