Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

ATSO heyetinden Ak Parti İl Başkanı Altınsoy’a hayırlı olsun ziyareti

ATSO heyetinden Ak Parti İl Başkanı Altınsoy’a hayırlı olsun ziyareti
  • 28.09.2017
  • 1.123 kez okundu

, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Murat Koyuncu, H. İsmail Başer, Meclis Başkan Yardımcısı Cüneyt Bağbabi Göktaş, Yönetim Kurulu Üyesi Ediz Çınar’dan oluşan ATSO Heyeti, Aksaray Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’a hayırlı olsun dileklerini ileten Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fatih Tekin, ilimize yeni hizmetlerin yapılmasında Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy’un çok emeğinin olacağının altını çizerken, bu önemli görevde Hüseyin Altınsoy’a başarılar diledi.

Aksaray Halkının Hüseyin Altınsoy isminde birleştiğini ve bu önemli görevde görmekten dolayı iş dünyasının da mutlu olduğunu dile getiren ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ise ziyaret sırasında yapmış olduğu açıklama da “Hüseyin Başkan Aksaray Belediye Başkan Yardımcılığı görevi sırasında da Aksaray’a önemli hizmetler etmiş çok değerli bir insandır. Kamuoyundan ve İş dünyamızdan takip ettiğimiz gözlemlere göre Hüseyin Altınsoy Ak Parti İl Başkanlığında herkesin ortak görüşü olmuştur. Bu anlamda kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Refah Düzeyi yüksek, İş dünyası gelişmiş bir şehrin adımlarını birlikte atmayı diliyoruz.

“Biz bu şehri Çok Seviyoruz” sloganı ile çıkmış olduğumuz yolda Ak Parti İl Başkanımızın da destekleri ile Aksaray’ı hem sanayi de hem de yaşanabilir şehir yolunda marka yapmak için çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Aksaray Ak Parti İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy’un da bu anlamda bize her zaman destek vereceğine ve hedef Aksaray ise ilimize elinden geldiğinin fazlasını göstererek hizmet edeceğine canı gönülden inanıyor, yeni görevinde başarılar diliyorum” Dedi.

Ticaret ve Sanayi Odasının ilimize İş Dünyasının aynası olduğunu belirten Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, ziyaretten duyduğunu memnuniyeti dile getirirken yapmış olduğu açıklama da; “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odamızın çok değerli Başkanlarına ve çalışma arkadaşlarına yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Ticaret ve Sanayi Odamız ilimiz iş dünyasının öncü kuruluşu olmakla beraber en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarımızın başında gelmektedir. Bu anlamda mesele Aksaray ise hep birlikte hareket edeceğimizin ve ATSO ile ilimiz yararına olan her çalışmaya imza atacağımızın bilinmesini isterim. Aksaray’ı daha iyi noktalara getirmek için birlik ve beraberlik çatısı altında çalışmalar yapacağımızı belirterek, ATSO Heyetimize bir kez daha teşekkür ediyorum” Dedi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ