Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

ATSO pencere, cam ve kapı fuarına katıldı

ATSO pencere, cam ve kapı fuarına katıldı
  • 15.03.2016
  • 1.407 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Pencere, Cam ve Kapı Fuarı’na katıldı..

17. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı , 8. Uluslararası Kapı, Kepenk, Kilit, Panel, Pano, Bölme, Sistem ve Aksesuarları Fuarı, 6. Cam Ürünleri ve Uygulamaları, Üretim – İşleme Teknolojileri ve Makineleri, Tamamlayıcı Ürün ve Kimyasalları Fuarı olmak üzere ATSO üyeleri aynı gün içerisinde 3 farklı sektör fuarlarını takip etti.

09-12 Mart 2016 tarihlerinde düzenlenen TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde pencere, cam ve kapı sektörlerini bir araya getirdi.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş fuar hakkında yaptığı konuşmada ;Sektörün etkin olduğu önemli ticaret merkezlerinde alım heyeti çalışmalarını artırıp, yeni ve farklı pazarlara erişim sağlamak için araştırmalar yapma imkanı elde ettiklerini belirtti. Ayrıca sektördeki teknolojik değişimi de yakalama fırsatı bulduklarına değindi..

Fuar ve sektör arasında karşılıklı birbirini besleyen bir ilişki olduğunu kaydetti.. Pencere ve cam sektörleri uluslararası pazarlarda rekabet edebilecek ürün kalitesine ve üretim kapasitesine sahip olduğuna vurgu yaptı. Pazarlama faaliyetleri sayesinde sektörün dış pazarda daha çok tanınmasına katkı sağladığı göz ardı edilemeyeceğini ifade etti.

Gelişen, değişen tüketici taleplerini karşılamak için fuara katılan üyelerin fuarda gördükleri ilgiden ve kurdukları önemli iş bağlantılarından memnuniyetleri kendilerine ilettiklerini söyledi.

Kendilerinin de üyelerinin talepleri doğrultusunda fuarlara katılım göstermeye çalıştıklarını . Bütün meslek komiteleri ve faaliyet gösterdikleri sektörlerdeki fuar organizasyonlarına katılmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ