Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

ATSO üyeleri IBATECH Fuarı’nda

ATSO üyeleri IBATECH Fuarı’nda
  • 19.04.2016
  • 1.314 kez okundu

Ekmek, pasta, dondurma ve çikolata sektörlerinde hizmet veren profesyonellerin buluşma noktası konumundaki IBATECH, bu yıl 14-17 Nisan tarihleri arasında İstanbul fuar merkezinde gerçekleşti..

Bu yıl 9’uncusu düzenlenen Uluslararası Ekmek, Pasta Makineleri Dondurma, Çikolata ve Teknoloji IBATECH İSTANBUL Fuarı, yerli ve yabancı sektör lideri markaların, sektör profesyonellerinin, yurtiçi & yurtdışı katılımcı ve ziyaretçilerin Anadolu’daki önemli bir buluşma noktası olurken fuarı değerlendiren ATSO Başkanı Koçaş, yaptığı açıklama da; “ Türkiye’de satın alma gücüyle paralel artan refah beklentisi, geleneksel unlu mamul tüketimini de değiştirmeye başlamıştır. Otantik ekmeklerden kahvaltılık ve atıştırmalık unlu mamullere kadar birçok çeşidi sunabilen perakende satış noktaları, yakın zamanda tüketici zihnindeki fırın algısını değiştirecektir. Unlu mamullerin yansıra dondurma ve çikolata alanında da dev fırsatlar söz konusudur. Yıl boyu yenebilecek ürün olarak sunulan ve tüketici nezdinde kabul gören dondurma ve çikolata pazarında, yerli ve yabancı girişimciler, yoğun bir yatırım dönemindedir.

Aksaray’da unlu mamuller sektöründe ciddi bir potansiyele sahip bir şehirdir. Dönem teknoloji dönemi olduğu için artık günümüzde teknolojiye ayak uyduramayan firmalarımız maalesef piyasalardan kaybolmaktadırlar. Bizler hiçbir firmamızı üyemizi kaybetmek teknolojiye yenik düşürmek istemiyoruz. Bu yüzden teknolojilerin merkezi olan fuarlara mümkün olduğunca üyelerimiz ile katılım göstermeye çalışıyoruz. Bundan sonra da fuarlara katılımlarımız devam edecek” dedi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ