Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

ATSO üyeleri WIN Automation 2016 Fuarı’na katıldı

ATSO üyeleri WIN Automation 2016 Fuarı’na katıldı
  • 21.03.2016
  • 1.284 kez okundu

WIN Eurasia Automation fuarı, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerinden gördüğü yoğun ilgiyle kapılarını açtı..

17 Mart günü başlayan fuar, 4 gün boyunca; Otomasyon (Endüstriyel Otomasyon), Electrotech (Enerji, Elektrik ve Elektronik), Hydraulic & Pneumatic (Akışkan Gücü Teknolojileri) ve Materials Handling (Taşıma, Depolama, İstifleme ve Lojistik) fuarları kapsamında geleceğin üretim sistemlerini bir araya getirdi. İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen WIN Otomasyon Fuarı’na Aksaray sanayicileri yoğun katılım gösterdi. Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri, kendilerine imkân sunarak fuara katılmalarını sağlayan ATSO başkanına ve yönetimine teşekkür etti.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu başkanı Ahmet Koçaş , 22 yıldır aralıksız olarak düzenlenen Otomasyon Fuarı’na Aksaray’dan yoğun katılım gösterilmesi bizleri sevindirdi. Kuşkusuz ki bu fuar Türk endüstrisinin heyecanla beklediği en önemli fuardır. Otomasyon alanında her türlü yeniliğin görülebildiği yegâne adresidir. Otomasyon fuarı aynı zamanda sektörün zirvesi olma özelliğini de pekiştirmesini sağlamaktadır.

“Artık konvansiyonel standartlarda üretim yapmak imkansız hale gelmiş durumda. Günümüzde üretim endüstrisinin yeni tanımı Endüstri 4.0 olarak adlandırılmakta. Bu yeni döneme paralel olarak Türkiye’nin endüstrileşmeyi ve kalkınmayı sağlamak için dünyadaki bu teknolojik gelişmeye ayak uydurması gerekiyor. Bu fuar ve benzeri platformlar sunduğu yenilikçi ürünlerle bu açıdan önemli bir katkı sağlıyor. “Fuarların gelişimleriyle birlikte dünyadaki teknolojik gelişmeleri anında takip edebiliyoruz. Katılımcı firmaların ürünlerini sergiledikleri fuarlar yeni pazarlar arayan firmalar için fırsatlar sunmaktadır. Bu yüzden ATSO olarak bütün meslek komitelerimizi ilgilendiren fuar organizasyonlarına katılmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ