Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

ATSO’da motivasyon eğitimi düzenlendi

ATSO’da motivasyon eğitimi düzenlendi
  • 20.05.2017
  • 909 kez okundu

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelere ve çalışanlara yönelik iş hayatında motivasyonu artırma eğitimi düzenlendi.

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası tarafından üyelere ve çalışanlara yönelik iş hayatında motivasyonu artırma eğitimi düzenlendi.

ATSO Konferans salonunda düzenlenen eğitime ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, katılım gösterirken eğitim katılımcılar tarafından tam not aldı.

Dr. Naci Çuhacı tarafından verilen eğitime ilimiz iş dünyası çalışanları, yetkilileri ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Eğitimde konuşan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu konuşmada; “ülkemizde KOBİ ve büyük işletmelerdeki çalışanlarımızın en çok ihtiyaç duyduğu alan kendilerinin işlerine olan bağlılıklarıdır.

Bizim bu eğitimdeki amacımız sizlere, kişisel ve kurumsal gelişimine katkıda bulunmak ve iş hayatında profesyonel nitelikler kazandırmaktır. Sizlerin iş hayatında aktif olarak çalışırken mevcut durumu yani motivasyonu ne kadar üst düzeyde olur ise hem işveren hem de müşteriler memnun kalır ve başarınız bir kat daha artar. İşini seven insan ile sevmeyen insan arasındaki farkı bugün hepimiz görebilir ve ikisi arasındaki farkın hangisinin kişisel gelişime katkıda bulunacağı net bir şekilde ayırt edebiliriz.

Bu yüzden düzenlenen bu eğitimin sonunda sizlerde iş hayatınızda göreceksiniz ki çok daha verimli bilgiler edinmişsiniz. Eğitimimizin hayırlı olmasını diliyorum” Dedi.

ATSO Başkanı Ahmet Koçaş’ın konuşmasından sonra Dr. Naci Çuhacı tarafından katılımcılara Çalışan Bağlılığı ve Motivasyonu artırma yöntemleri hakkında bilgi verildi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ