Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

ATSO’da TKDK Destekleri anlatıldı

ATSO’da TKDK Destekleri anlatıldı
  • 21 Temmuz 2017 - 01:01

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu il koordinatörlüğü tarafından düzenlenen istişare toplantısında devletin sağlamış olduğu destekler anlatıldı..

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu il koordinatörlüğü tarafından düzenlenen istişare toplantısında devletin sağlamış olduğu destekler anlatıldı.

ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, TKDK İl Koordinatörü Metin Alp Altınsoy’unda katılım gösterdiği istişare toplantısında iş dünyasının temsilcilerine destekler anlatıldı.

Programda açılış konuşmasını yapan ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, yapmış olduğu konuşmada; “Öncelikle bu toplantının organize edilmesi emeği geçen arkadaşlarımıza yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum. Bu toplantının düzenlenmesindeki amacımız sizlerin de bildiği üzere devletimizin tarım sektöründe faaliyet gösteren sizlere birçok destek sunmaktadır. Açıklanan bu desteklerden bir çoğumuzun maalesef haberi olmadığı için bir çoğunuz bu desteklerden yararlanamıyor. Bizler bir nebzede olsa bu sorunların önüne geçmek için sizlerle burada bir araya geliyoruz. Tarım ve kırsal kalkınmayı destekleme kurumumuz uzmanları tarafından anlatılan destekler sizler için devletimiz tarafından hazırlanmaktadır. Öncelikle Aksaray iş dünyasının öncü kuruluşu olan odamız adına sizlerden bu anlatılacak konuları iyi dinlemenizi ve desteklerden faydalanmanızı istiyoruz. Bizler burada sizlere destek olmak adına her daim yanınızda oluyoruz. İstediğiniz zaman yardım almak bilgi almak durumunda kalırsanız bana ve ekibime gelip danışabilir sorunlarınıza çözüm bulabiliriz” Dedi.

Devletin Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Desteklemek amacı ile bir çok çalışma yaptığını belirten TKDK İl Koordinatörü Metin Alp Altınsoy ise yapmış olduğu açıklama da Aksaray iş dünyasına bu desteklerden faydalanmaları adına her türlü destek olacaklarının altını çizdi. Açılış konuşmalarından sonra TKDK uzmanları tarafından katılımcılara destekler anlatılırken, toplantı katılımcılar tarafından tam not aldı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ