Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,12 / Satış: 6,14
€ EURO → Alış: 6,64 / Satış: 6,66

Aynı gemideyiz ve işbirlikleri şehir için önem arz ediyor

Aynı gemideyiz ve işbirlikleri şehir için önem arz ediyor
  • 05.08.2017
  • 778 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehrin huzuru ve güvenliği için gece-gündüz demeden görev yapan Emniyet Müdürlüğü ile uyum içinde çalıştıklarını, bunun devam edeceğini belirtti..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehrin huzuru ve güvenliği için gece-gündüz demeden görev yapan Emniyet Müdürlüğü ile uyum içinde çalıştıklarını, bunun devam edeceğini belirtti.

Aksaray Emniyet Müdürü Ali Karabağ, ASÜ Rektörü Şahin’i makamında ziyaret etti. Aksaray’ın Türkiye’nin ortalaması, huzurlu ve güvenilir bir kent olduğunu kaydeden Rektör Şahin, “Bu noktada Emniyet Teşkilatımız büyük bir teşekkürü ve takdiri hak etmektedir. Fedakâr çalışmalarla şehrimizin huzurunu ve güvenliğini sağlayan; başta Sayın İl Müdürümüz olmak üzere, tüm teşkilat çalışanlarına teşekkür ediyor, işlerinde kolaylıklar diliyoruz. Aynı gemideyiz ve işbirliklerinin en verimli şekilde sağlanması, şehrimizin bugün bulunduğu yerden daha iyi noktalara gelmesi açısından önem arz etmektedir” dedi. Emniyet Müdürü Ali Karabağ da, ihtiyaç duydukları her zaman ASÜ’nün ve Rektör Şahin’in yanlarında olduğunu ifade ederek, bu uyumlu çalışmanın sürmesini ve gelişmesini arzu ettiklerini vurguladı.

Yapılan kısa açıklamaların ardından Şahin ve Karabağ, kurumların birlikte yapabilecekleri çalışmalara dair istişarelerde bulundular..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ