Aksaray Haberleri

‘Bağımlı Olma Özgür Ol’ projesi | haberaksaray.com
Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

‘Bağımlı Olma Özgür Ol’ projesi

‘Bağımlı Olma Özgür Ol’ projesi
  • 24 Temmuz 2018

Aksaray FM Radyosu sahibi Abdulkadir Ay Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti. Vali Pekmez Valilik makamında kabul ettiği Ay ile bir süre görüştü.

Ay; Aksaray Valiliği, Aksaray Belediyesi, Aksaray Üniversitesi tarafından desteklenen Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü, Aksaray İl Sağlık Müdürlüğü, Aksaray İl Gençlik Spor Müdürlüğü ve sivil toplum kuruluşlarının ortaklığında Aksaray FM Radyosu öncülüğünde yürütülen ‘Bağımlı Olma Özgür Ol’ projesinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında Vali Pekmez’e bilgi verdi.

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması; bu konuda farkındalık oluşturulması için kurum ve kuruluşlar ve sivil toplum kuruluşları ile çeşitli etkinlikler düzenlediklerini kaydeden Abdulkadir Ay, Vali Pekmez’e verdikleri destek ve katıklarından dolayı hazırladıkları teşekkür belgesini takdim etti.

Ziyareti nedeniyle Ay’a teşekkür eden Vali Aykut Pekmez; bağımlılıkla mücadele gibi çok önemli bir konuda yapılan çalışmaların her zaman desteklenmesi gerektiğini, bu kapsamda projeye katkı sunan herkese teşekkür ederek bu duyarlılığın artması temennisinde bulundu..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ