Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,52 / Satış: 6,55

Bakan Fakıbaba Aksaray’a geliyor

Bakan Fakıbaba Aksaray’a geliyor
  • 03.10.2017
  • 1.809 kez okundu

Türkiye’nin ve dünyanın saygın ve önde gelen işadamları derneği MÜSİAD, 97.Genel İdare Kurulu Toplantısını 6-7 Ekim tarihlerinde Aksaray’da gerçekleştirecek.

Türkiye’nin ve dünyanın saygın ve önde gelen işadamları derneği MÜSİAD, 97.Genel İdare Kurulu Toplantısını 6-7 Ekim tarihlerinde Aksaray’da gerçekleştirecek.

Belirli periyotlar halinde farklı illerde gerçekleştirilen toplantıya, MÜSİAD Genel Başkanı ve Genel Merkez Yönetim Kurulu ile birlikte Türkiye’deki tüm şubelerden yoğun katılım sağlanmaktadır.

Aksaray Şubesi ev sahipliğinde, Grand Altuntaş Otelde yapılacak olan toplantı hakkında açıklamalarda bulunan Aksaray Şube Başkanı Eyup Dağdaş, “MÜSİAD 97. Genel İdare Kurulu (GİK) toplantımızı, 6-7 Ekim tarihlerinde Aksaray’da gerçekleştireceğiz. Gıda Tarım ve Hayvancılık ana temalı toplantımıza, Genel Başkanımız başkanlığında ailesi olarak, Sayın Bakanımız ’nın da katılacağı bu programla değerlendirmelerimizi yapacağız. Gerekli değerlendirmelerimizi ve paylaşımlarımızı yaparak; sosyal ve ekonomik iyileştirmeler ile memleketimize, ülkemize ve insani değerlere karşı olan vazifelerimizi yerine getirme gayreti içinde olacağız.” dedi.

Toplantının; Aksaray’ımızı tanıtmak ve potansiyelini ülke gündemine taşımak için iyi bir fırsat olduğunu belirten DAĞDAŞ, “Türkiye’nin her bölgesinden gelecek olan misafirlerimize, ilimizi anlatma fırsatı bulacağız. Aksaray başta tarım ve hayvancılık olmak üzere, sanayi, otomotiv, lojistik, inşaat, turizm ve hizmet sektörlerinin tümünün aynı anda hızla geliştiği ve büyüdüğü bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası birçok markaya ev sahipliği yapıyoruz ve yeni yatırımlar almaya devam ediyoruz. Bu potansiyelimizin daha geniş kitlelerce bilinmesi ve yatırıma dönüşmesi için çaba göstereceğiz.”diye konuştu..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ