Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,76 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,42 / Satış: 7,45

Başarının sırrı vatandaşa verilen sözlerin hayata geçirilmesidir

Başarının sırrı vatandaşa verilen sözlerin hayata geçirilmesidir
  • 28.12.2015
  • 1.644 kez okundu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz: “Partimizin yıllardır izlediği başarı grafiğinin en önemli sebebi, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri hayata geçirmemizdir”

AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, SSK ve BAĞKUR emeklilerine ayda 100 lira seyyanen zam yapılmasını da içeren tasarının kabul edilmesine ilişkin, “Partimizin yıllardır izlediği başarı grafiğinin en önemli sebebi, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri hayata geçirmemizdir” değerlendirmesinde bulundu.

İnceöz, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti’nin seçim döneminde vatandaşlara açıkladığı vaatleri gerçekleştirmeye kararlılıkla devam ettiğini belirtti.

Açıklanan vaatleri eylem planı şeklinde bir düzenlemeye oturttuklarını aktaran İnceöz, toplumun büyük bir kesimini ilgilendiren emekli aylıklarıyla ilgili düzenlemeyi Meclis Genel Kurulu’nda görüşerek karara bağladıklarını anımsattı.

Seçim döneminde emeklilere vaat ettikleri ayda 100 liralık seyyanen zammın, yapılan düzenlemeyle hayata geçtiğini vurgulayan İnceöz, “Bu bağlamda emeklilerimize hükümet olarak önemli bir katkıyı daha sunmuş oluyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin başarı sırrının vatandaşlara verilen sözleri hayata geçirmesi olduğuna dikkati çeken İnceöz, şunları kaydetti:

“Partimizin yıllardır izlediği başarı grafiğinin en önemli sebebi, vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri hayata geçirmemizdir. Başbakanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun da belirttiği gibi bizler yapamayacağımız şeyin sözünü vermiyoruz, sözünü verdiklerimizi de hayata geçiriyoruz. Bu anlayışla ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edecek, emin adımlarla 2023, 2053 ve 2071 politikalarımızı hayata geçireceğiz.”

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Avatar Ali kose dedi ki:

    Kara tren gecikir belki hic gelmez. Daglarda savrulur halimi girmez. Bizim zamanimiz cok 2023 …2053…ve 2073 yilina kadar bos vaatler dinleriz . Tesekurler

YORUM YAZ