Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Başkan Yazgı, birimlerden brifing alıyor

Başkan Yazgı, birimlerden brifing alıyor
  • 26.12.2017
  • 1.306 kez okundu

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediyedeki birimleri yerinde inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında brifing alıyor..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediyedeki birimleri yerinde inceleyerek yapılan çalışmalar hakkında brifing alıyor.

Başkan Yazgı, birimlerden sorumlu Başkan Yardımcıları ve müdürlerin yanı sıra personellerle de bir araya gelerek 4 yıl boyunca yapılan çalışmalar hakkında bütün birimlerden detaylı brifing alacak.

Başkan Yazgı, ilk brifingi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğünden aldı. Arıtma tesislerinde düzenlenen yemekli toplantıda Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü personeli ile buluştu.

Birim Müdürü Mustafa Seçkin, 4 yılda yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılacak projelerin envanterini çıkararak Başkan Yazgı’ya çok önemli bilgiler aktardı.

Başkan Yazgı, “ Biz Aksaray belediyesini 4 yıldır istişare, ortak akıl ve profesyonel bir mantıkla yönetiyoruz. Ayakları yere basan planlı programlı projeleri ve hedefleri olan bir kamu kurumu niteliğinde belediyemizi yönetmeye devam edeceğiz. 2018 ve daha sonraki yıllarda yapacağımız hizmetlerle ilgili plan proje ve hedeflerimiz hazır. İnşallah öncelik sırasına göre bunları gerçekleştireceğiz.

Ekip ruhu ile yapacağımız çalışmalarla önümüzdeki yıllarda Aksaray belediyesi hizmetleriyle, projeleriyle farklı bir görünüme farklı bir yapıya kavuşmuş olacak..”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ