Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,26 / Satış: 7,29
€ EURO → Alış: 8,59 / Satış: 8,62

Başkan Yazgı mezun olduğu okulu ziyaret etti

Başkan Yazgı mezun olduğu okulu ziyaret etti
  • 28 Aralık 2017 - 17:50

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, kendisinin de mezun olduğu Kılıçarslan Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmenler, öğrenciler ve Okul Müdürü Mustafa Bayraklı ile görüştü..

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, kendisinin de mezun olduğu Kılıçarslan Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmenler, öğrenciler ve Okul Müdürü Mustafa Bayraklı ile görüştü.

Başkan Yazgı, kendisinin de mezun olduğu Kılıçarslan Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyaret esnasında okul müdürü Mustafa Bayraklı, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ ya diplomasını ve resmini hediye etti. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Yazgı’ ya teşekkür etti.

Başkan yazgı, kendisinin okuduğu sınıfı ziyaret etti. Öğrencilerin arasına oturarak öğretmenle ve öğrencilerle sohbet etti. Öğrencilere derslerine iyi çalışmaları gerektiğini, dersi derste öğrenmelerini tekrar yapmalarını ve kitap okumalarını istedi.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, ziyaret esnasında Kılıçarslan Ortaokulu öğretmenlerine çiçek verdi. Öğrencilere ise çeşitli hediyeler dağıttı..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ