Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Başkan Yazgı, Paşacık ve Meydan Mahallesi’nde halka buluştu

Başkan Yazgı, Paşacık ve Meydan Mahallesi’nde halka buluştu
  • 14 Mart 2017 - 00:09

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Paşacık ve Meydan Mahallelerinde halkla buluştu.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Paşacık ve Meydan Mahallelerinde halkla buluştu. Mahalle meclis toplantısında halka seslenen Başkan Yazgı, istikrara vurgu yaparak “Türkiye’de 15 senedir istikrarlı bir yönetim var. Bunun devamı için kararımız net, oyumuz EVET olmalıdır” diye konuştu.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 3 yıl önce başlattığı Mahalle Meclis toplantılarını, referandum öncesinde yeniden başlattı. Mahalle Meclis Toplantıları ile vatandaşların yönetime katılmasına sağlayan Başkan Yazgı, bu sayede her yıl binlerce Aksaraylı ile buluşuyor.

Hafta sonu Paşacık ve Meydan Mahallesine giden Başkan Yazgı, mahalle sakinlerine söz verdi. Mahalleliler Başkana isteklerini bizzat kendileri iletti. Başkan ise isteklere daha mahalle iken cevap verdi, birçok istekleri de çözüme kavuşturdu.

16 Nisan’da halk oylamasında herkesin vatandaşlık görevi olarak sandığa gitmesini isteyen Başkan Yazgı, “Ülkemiz son 15 yıldır istikrarlı bir şekilde yönetiliyor. Buna hepimiz şahidiz. Yalnız istikrarımızı bozmak isteyenler var. Biz bu bozgunculara en iyi cevabı yine sandıkta vereceğiz. O yüzden kararımız net, oyumuz EVET olmalıdır. Biz, millet olarak ülkemize sahip çıktığımız sürece beraberliğimiz devam edecek” diyerek istikrara işaret etti..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ