Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı İngiltere’de

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı İngiltere’de
  • 02.11.2017
  • 1.059 kez okundu

AK Parti Genel Merkezi tarafından görevlendiren Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, UETD UK’in daveti üzerine İngiltere Bölgesindeki Halk Buluşmaları programına katılmak üzere Londra’ya uçtu.

AK Parti Genel Merkezi tarafından görevlendiren , UETD UK’in daveti üzerine İngiltere Bölgesindeki Halk Buluşmaları programına katılmak üzere ’ya uçtu.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği İngiltere Bölgesi (UETD UK) tarafından hazırlanan halk buluşmaları ve kahvaltı programlarına katılmak üzere önceki gün İngiltere’ye gitti. 3 gün sürecek program için ise 3 farklı kent belirlendi.

UETD UK; günler öncesinde program ile ilgili sosyal medya aracılığı duyurular yaptı. Duyurularda Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın da programlara katılacağı bilgisine yer verildi. O bölgede yaşayan Türklere ve özelliklede Aksaraylılara davetler yapıldı.

İngiltere’de yüksek oranda Aksaraylı nüfusun yaşadığı zaten biliniyordu. UETD UK, bu ayrıntıyı göz önünde bulundurarak programa özelliklede Başkan Yazgı’nın katılması için davette bulunduğu bildirildi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ilk olarak 3 Kasım 2017 Cuma günü saat 18.00’da Ramsgate kentinde Newington Community Centre’de Halk Buluşması programına katılacak.

Başkan Yazgı, 4 Kasım 2017 Cumartesi günü Harringay kentinde saat 11.00’da Devran Restaurant’ta düzenlenecek kahvaltı programına katılacak.

Başkan Yazgı, son olarak 5 Kasım Pazar Günü Bristol kentinde saat 13.00’da Andalusia Academy’de yine Halk Buluşmasına katılarak programını sonlandıracak.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, daha öncede yurt dışında yaşayan Aksaraylı vatandaşlarla birçok kez bir araya gelmiş. Yurt dışında yaşamak zorunda kalan hiç kimsenin yalnız olmadığını belirterek projelerini anlatmış, gittiği her şehirde çok sıcak karşılanmıştı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ