Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 9,26 / Satış: 9,30
€ EURO → Alış: 10,73 / Satış: 10,77

Belediye Halk Otobüsleri sabah 05.30’da hizmet vermeye başladı

Belediye Halk Otobüsleri sabah 05.30’da hizmet vermeye başladı
  • 12 Ağustos 2021

Aksaray Belediyesi, Şehirlerarası yolculuk yapan ve Aksaray’a gelip giden vatandaşların şehir merkezine ulaşımlarını kolaylaştırmak için sabah saat 05.30’dan itibaren Şehirlerarası Otobüs Terminaline belediyeye ait halk otobüsleriyle gidiş geliş seferleri düzenlemeye başladı.

Aksaray’da ulaşımı sorun olmaktan çıkarmayı hedefleyen ve bu yönde önemli çalışmalara imza atan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ilk olarak mevcut otobüs terminalini Aksaray’a yakışır hale getirmiş ve belediye yeni otobüsler kazandırmıştı.

“Hiçbir vatandaşımız bu şehirde ulaşım sorunu yaşamayacak” diyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer hem şehir içinde hem de şehirlerarası yolculuklarda vatandaşların en güzel şekilde hizmet alabilmesi için belediyenin tüm imkanlarını seferber ediyor.

Ayda yaklaşık 100 bin kişin yolculuk yaptığı Şehirlerarası Otobüs Terminaline Aksaray Belediyesi tarafından yeni bir hizmet daha getirildi.

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’in talimatıyla Belediyeye ait halk otobüsleri her gün sabah saat 05.30’dan itibaren Şehirlerarası Otobüs Terminaline gidiş-geliş seferleri düzenlemeye başladı.

Yeni uygulamayla beraber sabahın erken saatlerinde terminale gidecek veya terminalden şehir merkezine gelecek olan vatandaşlar belediye halk otobüslerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler..

blank blank

blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ