Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,73 / Satış: 5,75
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Beyazay Derneği’nden Rektör Şahin’e ziyaret

Beyazay Derneği’nden Rektör Şahin’e ziyaret
  • 10.02.2017
  • 1.062 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, engelli bireylerin hayatını kolaylaştıracak her çalışmaya katkı sunduklarını ve bundan sonra da aynı bilinçle çalışmaya devam edeceklerini söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, engelli bireylerin hayatını kolaylaştıracak her çalışmaya katkı sunduklarını ve bundan sonra da aynı bilinçle çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Türkiye Aksaray Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kayıhan Erbaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Rektör Şahin’i makamında ziyaret ederek, derneğin çalışmaları hakkında istişarelerde bulundular.

Derneğin, engelli ve engelsiz bireyleri bir araya getirmek suretiyle toplumsal bir bilinç oluşturmaya çalıştığını kaydeden ve buna dair projeler hazırladığını ifade eden Dernek Başkanı Erbaş, son olarak yapılan “Aşmak İçin Hareket” projesine ilişkin bilgiler verdi.

Üniversitenin işbirliğini önemsediklerini ve Rektör Şahin’in bu husustaki hassasiyetini bildiklerini ileten Erbaş, planlanan çalışmaları anlattı. ASÜ Rektörü Şahin ise engellilerin toplumun en önemli parçalarından birisi olduğunu dile getirerek, kampüs içinde yaptıkları kimi çalışmalara değindi ve projelere mümkün olan her desteği vermeye hazır olduklarını vurguladı.

Konuşmaların ardından Dernek Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kayıhan Erbaş, engelli öğrenciler tarafından yapılan vazoyu Rektör Şahin’e takdim etti. Ziyarete Dernek Yöneticileri Bekir Kaya, Ramazan Dağ, Gül Karakoyun, Rahmi Sinankılı ve Şükran Gevenç de katıldı..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ