Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,76 / Satış: 5,79
€ EURO → Alış: 6,42 / Satış: 6,44

Bu şehir keşmekeşlikten kurtarılmalıdır

Bu şehir keşmekeşlikten kurtarılmalıdır
  • 17.10.2017
  • 930 kez okundu

CHP Aksaray İl Başkanı Av. yayınladığı basın açıklamasında şu ifadeleri kaydetti:

“Aksaray da büyük bir keşmekeşlik yaşanıyor. Yollar işgalde, yaya kaldırımları işgalde. Yürünecek yer yok, araçların rahat seyredeceği yol yok. Yaya geçidi işareti silinmiş, yaya geçidini gösterir hiçbir tabela yok. Büyük bölcek mahallesinde bir yaya geçidi tabelası var orada da yolda geçidini belirtir boyalı işaret yok.

Apartman araları işgal edilip işyeri yapılmış. Buraya elektriği ve suyu kim bağladı? İşletme ruhsatını kim verdi? Caminin bitişiğine iş yeri yapılmış burası yapılırken Belediye görevlileri nerede idi?

Her gün il binamıza şikayetler geliyor. Boyalı yaya kaldırımları yapılıyor. Birçok yerde yürünecek yer yokken bu gösteriş niye?

Bir çok sokakta geceleri lamba yanmıyor, karanlıkta sokakta yürümekten korkan mahalle sakinleri yol boyuna yapılan rengarenk ışıklandırmanın parasının kendi elektrik paralarına paylaştırılmasına isyan ediyor.

Efor alt geçidi üç ayda bitecek dediler ama esnaf iş yerine bilmece yollardan ulaşıyor, müşteri hiç bulamıyor.

Şehrimiz, üzülerek belirtmek zorundayım hani, Salı pazarı akşam sona erer ve her yer çeşitli sebze, meyve atıkları ve naylonlarla keşmekeş bir haldedir, temizleyecek çöpçüleri bekler ya. Aynen öyle ve temizleyecek bir yönetici bekliyor..”

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ