Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 13,67 / Satış: 13,73
€ EURO → Alış: 15,44 / Satış: 15,51

Büyükşehir’de doğalgaz yatırım toplantısı

Büyükşehir’de doğalgaz yatırım toplantısı
  • 26 Kasım 2021

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde 16 ilçe belediye lideri ve temsilcilerinin katıldığı doğal gaz yatırım toplantısı yapıldı. Büyükşehir Başkanlık …

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nde 16 ilçe belediye lideri ve temsilcilerinin katıldığı doğal gaz yatırım toplantısı yapıldı.

Büyükşehir Başkanlık Toplantı Salonu’nda Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Savruk başkanlığında gerçekleşen toplantıda, 16 ilçe belediye lideri ve temsilcileri bölgelerine ait doğal gaz durumlarını gündeme getirdi.

Tarife, Yatırım ve Paydaş Bağlantıları Yöneticisi Ertan Yıldız, ilçe belediye liderleri ile birlikte her ilçeyi başka farklı kıymetlendirdi ve planlamalardan bahsetti. Toplantıya, ilçe belediye liderleri ve temsilcilerin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcuman da katıldı.

Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’ın idaresinde yer aldığı, Büyükşehir Belediyesi’nin de ortağı olduğu Kayserigaz’ın önümüzdeki yıllarda yatırımlarının uyum ve tertibi da masaya yatırılırken, gerçek vakitte, hakikat planlama ile yatırımların hayata geçirilmesi hedefleniyor.

İHA

blank

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ