Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

CHP adayları Taşpınar’da iftar programına katıldı

CHP adayları Taşpınar’da iftar programına katıldı
  • 28 Mayıs 2018 - 23:44

Cumhuriyet Halk Partisi adayları 24 Haziran seçimlerine giderken CHP’li Taşpınar Belediye Başkanı Cihan Yüksel’in düzenlediği İftar programına katıldı.

“İktidar yürüyüşüne Taşpınar’dan başladık” sloganı ile yapılan İftar programına yaklaşık 1.500 kişinin üzerinde katılım sağlandı. CHP’liler kasabaya konvoy halinde girerek kasabada gövde gösterisi yaptılar. CHP’nin Taşpınar kasabasındaki aday tanıtım programına CHP Aksaray teşkilatı ile birlikte milletvekili adayları ve Aksaray’ın eski milletvekillerinden Mahmut Öztürk, Saratlı Belediye Başkanı Nedim Uğuz, Yeşiltepe Belediye Başkanı Tahsin Çelik katıldı. CHP Milletvekili adayları “ Bizler inandık, gördük ki, halkımız da inanmış. Heyecanımıza ortak olan, yolumuza yoldaş olan tüm hemşerilerimize teşekkür ederiz” dediler.

ÇİFTÇİLERE MÜJDELERİMİZ VAR

Taşpınar Kasabasındaki programda konuşan CHP il Başkanı Ramazan Koçak, 24 Haziran’da iktidara geleceklerine inandıklarını belirterek “ Çiftçilerin kredi faizlerinin tamamını sileceğiz. Çiftçilerimizin kullandığı mazotu ÖTV ve KDV’den muaf tutacağız. Çiftçilerimiz mazotu 3.-TL’ ye alacaklar” dedi.

AKSARAYLI AK PARTİYE VERDİĞİ OYUN KARŞILIĞINI ALAMAMIŞTIR

CHP Aksaray Milletvekili adayı Ali Abbas Ertürk, Aksaray’ın İç Anadolu Bölgesi içerisinde en az hizmet almış il olduğunu belirterek “ Bu, Aksaray’da 15 yıldır milletvekilliği yapan, belediye başkanlığı yapan, yöneticilik yapanların basiretsiz olmasından, becerikli olmamasından kaynaklanmaktadır. Aksaray halkı AK Partiye verdiği oyun karşılığını hizmet olarak alamamıştır. Milletvekili seçildiğimizde inşallah bu 15 yılı da telafi edecek şekilde CHP iktidarında Aksaray’a hizmet edeceğiz” dedi.. (HaberAksarayCom)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ