Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Çocuklar İçin Güvenli Öğrenme

Çocuklar İçin Güvenli Öğrenme
  • 18 Temmuz 2021

Küçük çocuklar gelişimlerine devam ederken etraflarında olan biten her şeye ilgi duymaya başlarlar. Özellikle ebeveynlerinin yanlarında bulunmak ve onların yaptığı her şeyi keşfetmek isteyen çocuklarımız zaman zaman bu merakları yüzünden güvenliklerini tehdit eden eylemlere kalkışabilirler.

Tezgah, masa, mutfak dolabı gibi tehlikeli yerlere tırmanarak düşme riskiyle karşı karşıya gelirler. Çocukların güvenli bir şekilde etraflarındaki nesneleri keşfetmeleri için tasarlanan öğrenme kulesi, tam olarak bu çeşit riskleri ortadan kaldırmak için kullanılır.

Öğrenme kulesi çocukların en sevdikleri keşif araçlarındandır. Çocuk gelişimine uygun şekilde tasarlanan öğrenme kulesi 18 ay – 5 yaş arasındaki bütün çocuklarda güvenle kullanılabilir. Çocuklar öğrenme kulesi aracılığıyla siz masa veya tezgah gibi yüksek yerlerde iş yaparken güvenle yanınızda durabilirler. Öğrenme kulesi çocukların kendi başlarına el yıkamak ve diş fırçalamak gibi eylemleri yapmalarına da yardımcı olur.

Satın alabileceğiniz birçok firma içerisinde tasarım, kullanım kolaylığı ve fonksiyonel olarak üretim sağlayan atolyeavangart.com üzerinden taksitli ve indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ