Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

ÇSGB Müsteşar Yardımcısından Aksaray SGK’ya ziyaret

ÇSGB Müsteşar Yardımcısından Aksaray SGK’ya ziyaret
  • 02.02.2017
  • 1.697 kez okundu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sn.Serhat AYRIM ve beraberindeki heyet “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” il ziyareti kapsamında ilk olarak Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti..

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Serhat AYRIM ve beraberindeki heyet “Çalışma Hayatında Milli Seferberlik” il ziyareti kapsamında ilk olarak Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Müdürü Bilal AKGÜN’den Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile ilgili brifing alan Müsteşar Yardımcısı AYRIM, çalışmalarından dolayı İl Müdürü Bilal AKGÜN ve İl Müdürlüğü personellerine teşekkür etti.

Çalışma Hayatın da Milli Seferberlik İl ziyareti programının Müsteşar Yardımcısı Serhat AYRIM’ ın başkanlığında, İş-Kur İl Müdürlüğü ziyareti, Basın Toplantısı, Toplum Yararına program ve iş başı eğitim programı ile işe yerleştirilen, açık işe yerleştirilen ve engelli işçilerden oluşan toplam 10 kişilik bir işçi grubu ile yemek programının olduğu kaydedildi.

Ardından Aksaray Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve üyeleri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan ve yardımcısı, Ticaret Borsası Başkan ve yardımcısı, işçi sendikalrının Başkan ve yardımcıları ile toplantı yapılacağı bildirildi.

Programa Müsteşar Yardımcısı Serhat AYRIM, İş Teftiş Kurulu Başkan Yrd. Osman Nejat GÜNERİ, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Sultan Selim EKER, SGK Genel Müdür Yrd. Özge SONGÜL, İş-Kur İç Denetçi Erdal DEMİR, Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Bilal AKGÜN, Aksaray İş-Kur İl Müdürü Mahmut AKKUŞ katılacak..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ