Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

Daire Başkanlarına hayırlı olsun ziyareti

Daire Başkanlarına hayırlı olsun ziyareti
  • 27.04.2017
  • 1.362 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kamu kaynaklarını etkin şekilde kullanarak, öğrenciler ve ASÜ ailesi için nitelikli mekânlar oluşturmaya gayret ettiklerini söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kamu kaynaklarını etkin şekilde kullanarak, öğrenciler ve ASÜ ailesi için nitelikli mekânlar oluşturmaya gayret ettiklerini söyledi.

Rektör Şahin, yeni Rektörlük Binasına taşınan ve faaliyetlerine devam eden Strateji Geliştirme Daire Başkanı Nuray Öztürk ve Personel Daire Başkanı Salih Arslan’ı ziyaret ederek, “hayırlı olsun” dileklerinde bulundu.

Bir gelecek öngörüsüyle hareket ettiklerini ve yeni yapılan tüm binaların uzun yıllar sonrasına da hizmet verebilecek nitelikte olmasına gayret gösterdiklerini belirten ASÜ Rektörü, kısa süre önce tamamlanan ve tüm idari birimlerin taşındığı Rektörlük Binasında da buna dikkat edildiğini belirtti. Üniversite bütçesinin de milletin vergileriyle finanse edildiğini ve kamu kaynaklarını doğru ve etkin şekilde kullanmak gerektiğini dile getiren Şahin, “Yeni binamız, tüm mesai arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Gerek öğrencilerimiz için gerekse ASÜ ailesi için nitelikli mekânlar oluşturmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu. Şahin, ziyaretlerin ardından, binada devam eden ve tamamlanma noktasında olan düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi.

Rektör Şahin’e gezisi sırasında Rektör Yardımcıları, ASÜ Genel Sekreteri ve ilgililer eşlik etti..

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ