Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Damarlarındaki asil kanı kirletme!

Damarlarındaki asil kanı kirletme!
  • 03 Mart 2017 - 01:21

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatıyla Ülkücü camiada başlatılan kampanya hızla yayılıyor.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz’un talimatıyla Ülkücü camiada başlatılan kampanya hızla yayılıyor. “Damarlarında ki asil kanı kirletme” isimli proje, Aksaray’da da hayat buluyor.

Aksaray Ülkü Ocakları ve Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin sosyal medya hesaplarında kampanyanın tanıtımı yapılırken, ilk açıklama geçtiğimiz hafta Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz’dan gelmişti. Türk gençliğinin kötü alışkanlığa uymayacağını ve uyuşturulmayacağını belirten Başkan Kılavuz, 81 ilde bulunan Ülkü Ocakları yönetimlerine kampanya hakkında talimat verdi.

Türk Genci Uyumaz, Uyutulamaz!

Aksaray Ülkü Ocakları Başkanı Sercan Belgemen, verilen talimat üzerine yaptığı açıklamada, “Sayın Genel Başkanımız Olcay Kılavuz Bey’in talimatı üzerine Aksaray olarak biz de varız diyoruz. Aksaray gençliğini uyuşturucudan ve uyuşmaktan uzak tutmak için mücadele edeceğiz.

Türk gençliğinin kılavuzu Ülkü Ocakları, genel başkanımızın başlattığı projeye Aksaray Ülkü Ocakları olarak sonuna kadar destek veriyoruz. Ocağa gelen genç uyumaz, uyutulmaz ve uyuşturulamaz. Bu sebeple biz de Ey Türk gençliği uyma, uyuşma damarlarındaki asil kana sahip çık! Diyoruz” dedi.

Kampanya bu gün itibariyle Aksaray’da ve ülke genelinde hayata geçirildi..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ