Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Dekoratif ışıklandırmalar şehre estetik bir görünüm kazandırdı

Dekoratif ışıklandırmalar şehre estetik bir görünüm kazandırdı
  • 29 Temmuz 2020 - 12:12

Aksaray Belediyesi, şehrin en yoğun ana arterlerinden olan Atatürk Bulvarı üzerine yaptığı dekoratif ışıklandırma çalışması ile şehre estetik bir görünüm kazandırdı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in göreve gelmesi ile başlatılan kentin görselliğini artırma çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Atatürk Bulvarı üzerinde yapılan modern ışıklandırma çalışmaları ile şehre estetik bir görünüm kazandırırken sürücü ve yayalar içinde güvenli bir ulaşım imkânı sunulmuş oldu.

Piri Mehmet Paşa Alt geçidinin başlangıcına ve bitişine yerleştirilen yeni nesil ışıklandırmalar üzerine Türk Yıldızı simgesi içerisinde yerleştirilen ay yıldız ve Aksaray Belediyesine ait amblem bulunuyor.

Yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; ‘’Şehrimizi her yönüyle geliştirmenin gayreti içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri vatandaşlarımızla esnaflarımızla yapacağımız çalışmaları istişare ediyoruz. Şehrimize görsel zenginlik kazandıracak çalışmaları hayata geçiriyoruz. Atatürk Bulvarı üzerinde yaptığımız çalışma şehrimize çok yakıştı. Vatandaşlarımızdan bu konuda olumlu dönütler aldık. Şehrimizi her yönüyle geliştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.’’ dedi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ