Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

Demokrasi şöleni ilk günkü heyecanıyla devam ediyor

Demokrasi şöleni ilk günkü heyecanıyla devam ediyor
  • 05.08.2016
  • 1.539 kez okundu

Aksaray Kent Meydanında Milli İrade ve Demokrasi nöbeti 20’inci gününe ulaştı..

Milli iradeye sahip çıkan binlerce Aksaraylı, ilk günkü heyecanla meydanlarda nöbet tutmayı sürdürüyor.

Aksaray Belediyesi, meydanı dolduran Aksaray halkı için tasavvuf musikisi sanatçısı Abdullah Beyhan konserine ev sahipliği yaptı. Aksaraylılar, ellerindeki Türk Bayrakları ile ilahilere hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı üzerine meydanlara inen Aksaray halkı, ilk günkü heyecanı ve coşkusunu kaybetmeden Demokrasi Nöbetini sürdürüyor. Kent meydanında demokrasi nöbetleri Aksaray Belediyesinin etkinleriyle coşkusu katlanarak devam ediyor.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, her zaman olduğu gibi kent meydanında bulunan vatandaşlar sohbe tederek, Milli İrade ve Demokrasi nöbeti için tüm Vatandaşlara çağrıda bulundu. Başkan Yazgı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci bir talimatına kadar meydanların boş bırakılmayacağını ve nöbetin süreceğini işaret etti. Ayrıca nöbette aralıksız gelen ve destek veren tüm Aksaraylılara teşekkür etti.

Tasavvuf Sanatçısı Abdullah Beyhan, en güzel ilahilerini Aksaraylılar için seslendirdi. Sahneden FETÖ’ye seslenen sanatçı, milletin birliği ve beraberliğini hiç gücün bozamayacağını söyledi. Ellerindeki Türk Bayraklarıyla Aksaraylılar, sanatçının ilahilerine hep bir ağızdan eşlik etti..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ