Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,48 / Satış: 6,51

Din görevlilerine seminer düzenlendi

Din görevlilerine seminer düzenlendi
  • 25.02.2017
  • 1.050 kez okundu

İl Müftülüğünce ilimizde görev yapan İmam hatip, Müezzin kayyım ve Kuran Kursu Öğreticilerine yönelik “Güncel iktisadi ve Ekonomik problemler ile fıkhi çözüm yolları” konulu seminer düzenlendi..

İl Müftülüğünce ilimizde görev yapan İmam hatip, Müezzin kayyım ve Kuran Kursu Öğreticilerine yönelik “” konulu düzenlendi.

22.02.2017 Çarşamba günü 09.00-12.00 ila 14.00-17.00 saatleri arasında Müftülük Konferans salonunda düzenlenen seminer Kuranı kerim tilavetiyle başladı. Açılış konuşmasını Müftü yardımcısı Yaşar Zengin yaptı. Akabinde Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı Seraceddin Yıldız’ın “Güncel iktisadi ve Ekonomik problemler ile fıkhi çözüm yolları” konulu semineri yer aldı. Verimli geçen seminerin sonunda sorular cevaplandırıldı. Din görevlilerimiz gün boyu devam eden seminerden memnuniyetlerini dile getirdiler.
Müftülük Konferans salonunda düzenlenen seminere Müftü Yardımcıları Yaşar Zengin, Ali Işık ile birlikte Din Hizmetleri ve Din Eğitimi Müdürü Hayrullah EKİZ, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Bünyamin Mırık, Vaizler, İmam Hatipler, Müezzin Kayyımlar ve Kuran Kursu Öğreticileri katıldı..

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ