Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,89 / Satış: 5,92
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Doğuş Çay Grubu’ndan Başkan Yazgı’ya ziyaret

Doğuş Çay Grubu’ndan Başkan Yazgı’ya ziyaret
  • 07.01.2016
  • 1.456 kez okundu

Türkiye’nin en modern cips fabrikasını Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde kuran Doğuş Çay Grubunun heyeti, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti..

Ziyarette, Doğuş Çay Fabrikasının Müdürü Mustafa Karamustafa, Kalite Müdürü Zühre Türkoğlu, İdari İşler Müdürü Muhammet Sedat Yelis, Aksaray’da kurulan tesis ile ilgili bilgiler verdiler.

Doğuş Çay Grubun, cips sektöründe Aksaray’da ciddi bir yatırım gerçekleştirdiğini anlatan Fabrika Müdürü Mustafa Karamustafa,  alt yapı ve istihdam çalışmalarına bağlı olarak üretim bandında sürekli bir büyüme yaşandığını söyledi. Aksaray’ın bulunduğu coğrafi konumu itibariyle yatırım olanaklarına çok açık bir şehir olduğunu aktaran Karamustafa, fabrika yönetimi olarak Aksaray’da bulunmaktan ayrıca memnun olduklarını belirtti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’ı; Orta Anadolu’nun parlayan yıldızı ve marka şehir yapma yolunda çok ciddi projelerin birer birer gerçekleştiğini söyledi. Başkan Yazgı, atılan adımlarla Aksaray’ın sürekli gelişen ve büyüyen bir şehir olduğunu ve bu büyümeye OSB’nin önemli katkılar sağladığını kaydetti.

Başkan Yazgı, her konuda istişareye açık olduğunu sözünü yeniledi. Doğuş Çay heyeti ise ziyareti kabul ettiği için Başkan’a teşekkür edip başarılar diledi..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ