Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,38 / Satış: 6,40

Eğiticilerin Eğitimi Programı Aksaray’da gerçekleştirildi

Eğiticilerin Eğitimi Programı Aksaray’da gerçekleştirildi
  • 26.10.2015
  • 1.497 kez okundu

Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından “Eğiticilerin Eğitimi” programı düzenlendi. Kuzucular Otelde düzenlenen program sonunda katılımcılara sertifikaları düzenlenen törenle verildi..

Törene Vali Şeref eşi , Genel Sekreteri Fatih Yıldız, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Şahin katıldı.

Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Fatih Yıldız, programının; sosyal, kültürel alanlarda hizmet veren yâda çalışmalar yapan kamu kurum ve kuruluşlar ile üniversitelerde ve sivil toplum örgütlerinde görev yapan çalışanların, eğitim programlarının tasarlanması ve uygulanmasına yönelik bilgi ve beceri düzeylerini artırmak amacıyla düzenlendiğini söyledi.

Aksaray Valisi Şeref Ataklı da yaptığı konuşmasında insanlarla iletişim ve etkileşimin çok önemli olduğunu söyledi.

Vali Ataklı bu tür eğitim programlarını hazırlayan ve sunan kişilerinde kendilerini geliştirmeleri adına bu tür eğitim programlara katılarak eksik yanlarını görmeleri açısından bu işi daha profesyonelce yapmalarına katkı sağlayacağını belirtti.

Programa katılan katılımcılar ise yaptıkları konuşmalarda programın amacına uygun şekilde gerçekleştiğini verilen eğitimlerin kendilerine olumlu yönde katkı sağladığını belirttiler.

Konuşmaların ardından kişisel gelişim uzmanı Bürke Aycan tarafından 5 gün süren eğitim programına katılan kamu kurum ve kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşları temsilcilerine sertifikaları verildi..

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ