Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,92 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

Ekonomi Bakanlığı ihracatçı firmalara güncel destek uygulamaları anlatacak

Ekonomi Bakanlığı ihracatçı firmalara güncel destek uygulamaları anlatacak
  • 23.12.2017
  • 1.010 kez okundu

Ekonomi Bakanlığı Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Zergül Özbilgiç Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti..

Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Vali Aykut Pekmez’i ziyaret etti..

Ekonomi Bakanlığı tarafından ihracatçı firmalara yönelik ihracatta devlet destekleri ve uygulamaları, ithalatta uygulanan ticaret politikası savunma araçları, gümrük vergileri, telafi edici vergi, uygulamalardaki son durum, yatırım teşvikleri, serbest bölgeler, yurt dışı müteahhitlik ve müşavirlik faaliyetleri hakkında bilgilendirme, birebir görüşme sorun ve önerilerin değerlendirildiği ziyaretler gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda Aksaray’da yerleşik 20 firmaya ziyaret yapılacak.

Bakanlık tarafından yapılacak çalışmaları yürütecek Teşvik Uygulama ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Zergül Özbilgiç ile beraberinde bakanlık daire başkanlarından oluşan heyeti kabul eden Vali Pekmez; Özbilgiç’ten Aksaray’da yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

İhracatçı firmalara yapılacak ziyaretlerin ve anlatılacak konuların önemine dikkat çeken Vali Pekmez, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Özbilgiç ve heyet üyelerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ