Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

Elektronik sistem evrak işlerini hızlandırdı

Elektronik sistem evrak işlerini hızlandırdı
  • 17.01.2018
  • 875 kez okundu

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüste yazışmaların elektronik ortamda gerçekleştirildiği, bunun da ciddi bir zaman ve ekonomik kaynak tasarrufu anlamına geldiğini söyledi..

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüste yazışmaların elektronik ortamda gerçekleştirildiği, bunun da ciddi bir zaman ve ekonomik kaynak tasarrufu anlamına geldiğini söyledi.

Rektör Şahin, Yazı İşleri Şube Müdürü Oktay Uysal’ı çalışma ofisinde ziyaret etti. Yazı İşleri Şube Müdürlüğünün tüm yazışmaların sağlıklı şekilde ilerlemesi için çalışan bir birim olduğunu anımsatan Prof. Şahin, yazışmaların elektronik ortamdan ilerlediği EBYS’nin, göreve geldikten hemen sonra yaptıkları ilk çalışmalar arasında olduğunu kaydetti. Bunun hem zaman, hem de ekonomik tasarruf anlamına geldiğine dikkat çeken ASÜ Rektörü, “Sisteme hızlı şekilde uyum sağlandı. Artık imza gibi evrak işlemleri pratik şekilde ilerliyor ve çalışmalar aksamıyor. Oktay Bey başta olmak üzere çalışmaların sağlıklı şekilde yürümesine katkı sunan tüm personelimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Şahin, açıklamasının ardından, birim çalışanlarını da ofislerinde ziyaret etti, hal ve hatırlarını sordu..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ