Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 7,79 / Satış: 7,82
€ EURO → Alış: 9,29 / Satış: 9,33

Evren Dinçer: Şehrimizi ileri taşımanın sözünü veriyoruz

Evren Dinçer: Şehrimizi ileri taşımanın sözünü veriyoruz
  • 05 Şubat 2019 - 17:15

, “Cumhurbaşkanımız 11 farklı alanda yeni şehircilik vizyonumuzu paylaştı.

‘Memleket İşi Gönül İşi’ diyerek Sayın Cumhurbaşkanımızın belirlediği istikamette çok çalışacağız. AK Parti belediyecilik anlayışını daha da üst aşamaya taşıyacak, her alanda şehrimizin geleceğine dokunacağız.” dedi.

Memleket işi gönül işi diyerek tevazu, samimiyet ve gayretle yola devam edeceklerini dile getiren Başkan adayı Dinçer, “İnşallah AK Parti 31 Mart yerel seçimlerinde Gönül Belediyeciliği anlayışıyla belediyecilikte tevazu ve tecrübenin temsilcisi olacaktır. ‘Memleket İşi Gönül İşi’ diyerek yolumuza devam ediyoruz. Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın.” dedi.

AK Parti belediyeciliği ile hizmet kalitesini üst aşamaya çıkaracaklarını belirten Dinçer, “Cumhurbaşkanımız 11 farklı başlıkta yeni şehircilik vizyonumuzu paylaştı. Hepsi şehirlerimiz için çok önemli. Gönül belediyeciliğiyle Sayın Cumhurbaşkanımızın belirlediği istikamette çok çalışacağız. Şehrimizi insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız. AK Parti belediyecilik anlayışını daha da üst aşamaya taşıyacak, her alanda ilimizin geleceğine dokunacağız. Şehir planları, altyapı ve ulaşım, kentsel dönüşüm, benzersiz şehirler, akıllı şehirler, çevreye saygılı şehirler, sosyal belediyecilik, yatay şehirleşme, halkla birlikte yönetim, tasarruf, şeffaflık ve değer üreten şehirler gibi 11 maddelik seçim manifestomuz milletimize, memleketimize, hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” diye konuştu..

Etiketler: /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ