Aksaray Haber - Aksaray Haberleri -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

Facebook’ta Yeni KHK Yayınlandı saçmalığı

Facebook’ta Yeni KHK Yayınlandı saçmalığı
  • 01.05.2017
  • 9.486 kez okundu

Facebook duvarında açıklama paylaşarak Facebook’taki gizliliğini koruyacağını düşünenlerin paylaşımları yine tüm Facebook’u sardı.

duvarında açıklama paylaşarak ’taki gizliliğini koruyacağını düşünenlerin paylaşımları yine tüm ’u sardı.

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz günlerde aslı astarı olmayan “Tüm paylaşımlarından Facebook sorumludur, Resmileşti Dikkat!” gibi saçma gönderiler binlerce kişi tarafından paylaşılmıştı ve hem biz hem de olayın farkında olan insanlar bu olayların gerçek olmadığını düşününce bu paylaşımı Facebook’ta yapmanın da bir mantığının olmadığını anlatmaya çalışmıştı. Fakat halen Facebook’u yine “!!” tarzı asılsız paylaşımlar sardı.

Son çıkan saçmalıkta da Yeni KHK yayınlandı. Herkesin paylaştığı sanal suçlara ilişkin düzenlemeler de var. yazısı paylaşılmaya başlandı. Bu durum her ne kadar kulağa saçma gelse de Facebook belki de beşinci kez yine aynı paylaşımlarla dolup taştı. Tam olarak şu metin inanılarak paylaşılıyor:

”Yeni KHK yayınlandı.
Herkesin paylaştığı sanal suçlara ilişkin düzenlemeler de var. Facebook’ta başka hesabım yok. Benden ikinci bir arkadaşlık isteği gelirse kabul etmeyin. Başkalarının benim adıma açtığı hesaplar olursa mesuliyet kabul etmiyorum. 01.05.2017 11:15
Sizde kopyalayıp paylaşın.”

Etiketler: / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ